Daniel Marciniak Stwórz sobie perspektywy…

Grupa MTW (Moje – Twoje – Wszystkich)

mtwlogoGrupa MTW - polski program matrycowy oparty o darowizny – legalny w świetle prawa. Nie ma systemu rekomendacji - nie trzeba polecać, po prostu wystarczy się zarejestrować i jest się uczestnikiem projektu.

grupamtw.com

Na stronie jest dużo informacji o projekcie, można poznać zarząd grupy, opublikowane są terminy webinarów, nagrane webinary i komentarze.

Oficjalny start przewidywany jest na koniec września, ale program już działa i można się rejestrować.

Program oparty jest o  matrycę (wpłacasz jednej osobie, następnie Tobie wpłacają 4, wchodzisz na 2 poziom wpłacasz 1 osobie, a Tobie 8, itd. do 5 poziomu).

Darowiznę przekazuje się osobie wskazanej przez system i jest to niewielka kwota, bo $35 lub równowartość w polskich złotych według aktualnego średniego kursu i w najgorszym przypadku jest to maksymalna możliwa strata (minimalna możliwa pomoc dla kogoś ;) ).

Można posiadać kilka pozycji w systemowej matrycy – nie ma przeciwwskazań.

Program rusza w Polsce, ale będzie rozwijany również w innych państwach!

Teraz (wrzesień 2013) jest najlepszy moment na przyłączenie się do Grupy MTW, więc zapraszam wszystkich! Im szybciej tym lepiej:

grupamtw.com

Inna ważna kwestia – możesz przyczynić się do pomocy komuś, jeżeli nie poprzez bezpośrednią darowiznę, to po prostu poprze Grupę MTW:

Konto o numerze „ID 1″ – to konto Programu MTW
I oczywiście będziemy uruchamiać Fundację pomocy dla ludzi potrzebujących wsparcia finansowego na zakup jakiegoś sprzętu, czy nawet na jedzenie.
Mamy w MTW również dziennikarza, który będzie się temu przyglądał. (13.09.2013 – adminmtw)

grupamtw.com

Wymagane jest posiadanie konta Alior (np. Sync) i PayPal (do współpracy z ludźmi z zagranicy).

Jeżeli jeszcze nie masz konta w Alior, to zapraszam do założenia konta Alior Sync – jest bezpłatne (bez żadnych zobowiązań), nic nie płaci się za kartę debetową (nawet do kilku rachunków, np. walutowych), bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie, zwrot 5% kwoty płatności za zakupy w Internecie:

Alior Sync – rejestracja

Jeżeli chodzi o konto PayPal, tutaj jest instrukcja rejestracji:

Daniel Marciniak is powered by WordPress | Wpisy (RSS) and Komentarze (RSS)| Partnerprogramm Theme